ललितपुर महानगरले गर्‍यो लगनखेलको मञ्जुश्री पेट्रो सेन्टरमा सिल (तस्बिरहरु)

person explore access_timeभदौ २६, २०७९ chat_bubble_outline0

ललितपुर महानगरपालिकाले अनधिकृत रूपमा रहेको मञ्जुश्री पेट्रो सेन्टरलाई सिल गरेको छ । महानगरले आइतबार अनधिकृत रूपमा सञ्चालन हुँदै आएको लगनखेलस्थित बसपार्कमा रहेको सो पेट्रोल पम्पलाई सील सिल गरिएको हो । नगर प्रमुख चिरिबाबु महर्जनको उपस्थितिमा नगर प्रहरीले पेट्रोल पम्पमा सिल गरेको हो ।


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।