कतार विश्वकपमा डेनमार्कको विरोध

person explore access_timeअसोज १३, २०७९ chat_bubble_outline0

डेनमार्कले आगामी विश्वकपमा आफ्नो जर्सीमार्फत विरोध प्रदर्शन गर्ने भएको छ । आयोजक कतारले आप्रवासी कामदारहरू प्रति गरेको व्यवहारको विरोधमा टोलीले जर्सीको रंगलाई मधुरो बनाएर डेनमार्कले विरोध गर्ने भएको हो ।


ह्युमलले तेस्रो किटलाई पूर्णरुपमा कालो बनाएको छ जसलाई दुःखको रंग पनि भनिन्छ । ह्युमलले प्रतियोगिताका लागि संरचना निर्माणमा हजारौँ कामदारले ज्यान गुमाएको दाबी समेत गरेको छ । ‘हामी डेनमार्कको राष्ट्रिय टोलीलाई समर्थन गर्दछौँ तर आयोजना कतारलाई होइन,’ उनले भने । कतारले कामदारको दाबी गरेका मृत्युका आँकडा दाबी गरेभन्दा निकै कम रहेको बताउँदै आएको छ । सन् २०२१ मा जारी तथ्याङ्कमा हालसम्म ३७ जनाको मृत्य भएको कतारको दाबी छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।