आइतबार, २२ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

बस्ती हटाउने कदमविरुद्ध सुकुम्वासीद्वारा प्रदर्शन, तस्बिरहरू हेर्नुहोस्

मंगलबार, १३ मंसिर २०७९, १२ : १५
मंगलबार, १३ मंसिर २०७९

काठमाडौँको थापाथलीमा रहेको सुकुम्वासी बस्ती हटाउन डोजरसहित काठमाडौँ महानगरको टोली सोमबार पुगेपछि सो क्षेत्र तनावग्रस्त बन्यो । महानगरको टोलीविरुद्ध स्थानीय प्रतिकारमा उत्रेपछि नगर प्रहरी प्रमुख राजु पाण्डेसहित १८ जना नगर प्रहरीहरू घाइते बने ।

आफ्नो वासस्थान हटाउने कदमविरुद्ध सुकुम्वासीहरू यतिबेला आन्दोलित बनेका छन् । मंगलबार बिहानैदेखि उनीहरूले विरोध प्रदर्शन गरेका छन् । संविधानको धारा ३८ को आवासको हक कार्यान्वयन गर्नुपर्ने उनीहरूले माग गरेका छन् । बसोबासको आधारमा लालपुर्जा वितरण गर्नुपर्ने उनीहरूको भनाई रहेको छ । हेरौँ तस्बिरहरू ः

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

सुवास श्रेष्ठ
सुवास श्रेष्ठ

सुवास श्रेष्ठ रातोपाटीका फोटो पत्रकार हुन् ।

लेखकबाट थप