जब सलमान खानले आफैंले आफैंलाई कोर्रा हान्न थाले (भिडियो)

person explore access_timeभदौ १४, २०७६ chat_bubble_outline0

बलिउड नायक सलमान खान आफ्ना रोचक भिडियो सोसल मिडियामा सेयर गरिरहन्छन् । यतिबेला उनी आफ्नो नयाँ फिल्म ‘दबंग थ्री’ को सुटिङमा व्यस्त छन् र यसैबीच उनले एउटा रोचक भिडियो सोसल मिडियामा सेयर गरेका छन् । यो भिडियोमा सलमानले  आफूले आफैंलाई कोर्रा हानिरहेका छन् ।  

आफूले आफैंलाई कोर्रा हानिरहेका मानिसहरुलाई सलमानले हेरिरहेको भिडियोमा देख्न सकिन्छ । उनले ती व्यक्तिलाई ‘दुख्छ ?’ भनेर पनि सोध्छन् त्यसपछि उनी आफैंले पनि कोर्रा हान्ने प्रयास गर्छन् । सलमानले भिडियो सेयर गर्ने बेला बच्चाहरुलाई यो आफूमाथि वा अरु कोही व्यक्तिमाथि पनि प्रयास नगर्न सुझाएका छन् । हेर्नुहोस्, सलमानको यो भिडियोः

कामको कुरा गर्नु पर्दा सलमानको पछिल्लो फिल्म ‘भारत’ रिलिज भएको थियो जसमा उनी कट्रिना कैफसँग देखिएका थिए । यो फिल्मलाई निकै रुचाइएको थियो ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।