केन्द्रीय संस्करण

नायक विक्की कौशलले २२ लाखको घडी लगाएको देखेर प्रशंसक चकित

person explore access_timeमंसिर १, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: insta capture

बलिउड नायक विक्की कौशलको अभिनयबाहेक उनको नयाँ घडीले पनि प्रशंसकको ध्यान खिचेको छ । हालै सेयर भएको एक तस्बिरमा विक्कीले ओक्टो फिनिसिमो स्केलेटन घडी लगाइरहेको देखिएका छन् । यो घडीको मूल्य लाखौंमा पर्छ । २२ लाख ८० हजार भारु पर्ने यो घडीको मूल्यमा एउटा एसयूवी किन्न सकिन्छ । हालै फिल्मनिर्माता रोहित शेट्टीले पनि ३ करोड मूल्यको लेम्बोर्गिनी कार खरिद गरेका थिए ।

‘सरदार ऊधम सिंह’ को तयारीमा व्यस्त विक्की कौशलले हालै आफ्नो इन्स्टाग्राम अकाउन्टबाछ एउटा स्टाइलिश तस्बिर सेयर गरेका छन् । तस्बिरमा नायक ब्लेजर र स्वेटरसहित २२ लाख भारु पर्ने घडी लगाइरहेको देखिएका छन् । फोटो सार्वजनिक भए लगत्तै यसमा प्रशंसकले कमेन्ट गर्न सुरु गरेका छन् । यो फोटो उनले म्यागजिन कभरका लागि खिचेका थिए ।

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"See, my only game plan is to really not lose faith in my instincts, to believe in my gut." - Vicky Kaushal (@vickykaushal09) ✨ Read the full #CoverStory by Mayukh Majumdar (@themayukhsutra) on bit.ly/MW-Vicky (link in bio) ✨ Vicky Kaushal is wearing: Blazer and zipped sweatshirt by Hackett London (@hackettlondon) On the wrist: Octo Finissimo Skeleton Watch In 18 Kt Sandblasted Rose Gold Case, Skeletonized Dial And Black Alligator Bracelet from BVLGARI (@bulgariofficial) ✨ Photographed: Abhay Singh Art Direction: Tanvi Shah (@tanvi_joel) Fashion Editor: Neelangana Vasudeva (@neelangana) Hair: Team Hakim's Aalim (@aalimhakim) Make-up: Anil Sable PR Agency: Hype PR (@hypenq_pr) . . . #MWI #MWIndia #MWCoverStar #MWCover #VickyKaushal #VickyKaushalFans #Bollywood #BollywoodActors #MWBolllywood #WeddingPlanner #WeddingIssue #HackettLondon #Bulgari #MansWorld #MansWorldIndia

A post shared by Man's World India Magazine (@mansworldindia) on

यसै वर्ष रिलिज भएको ‘उरी–द सर्जिकल स्ट्राइक’ ले बलिउड बक्स अफिसमा निकै राम्रो कमाई गरेको थियो । अहिले नायक आफ्नो आगामी फिल्म ‘सरदार ऊधम सिंह’, ‘भूत’ र मनेकशांको बायोपिक गर्न व्यस्त छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.