केन्द्रीय संस्करण

युवराज चार्ल्स सेल्फ आइसोलेसनबाट बाहिरिए

person explore access_timeचैत १७, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । बेलायतका युवराज चार्ल्स सेल्फ आइसोलेसनबाट बाहिरिएका छन् । एकहप्ताअघि गरिएको स्वास्थ्य परीक्षणमा कोरोना संक्रमण (कोभिड–१९) पोजेटिभ देखिएका उनी तत्काल सेल्फ आइसोलेसनमा बसेका थिए ।

उनको स्वास्थ्यमा राम्रो सुधार आएको चिकित्सकले जानकारी दिएपछि उनी सेल्फ आइसोलेसनबाट बाहिरिएको क्लेरेन्स हाउसले जानकारी दिएको छ । ७१ वर्षीय चाल्र्सले सोमबार चिकित्सकहरुसँग परामर्श गरेका थिए । चिकित्सकहरुले स्वास्थ्यमा सुधार आएको बताएपछि उनी सेल्फ आइसोलेसनबाट बाहिरिएको बीबीसीले जनाएको छ ।

अघिल्लो हप्ता राजकुमार चाल्र्सलाई कोरोना पोजेटिभ देखिएलगत्तै उनकी श्रीमती डचेज कोर्नावालको पनि स्वास्थ्य परीक्षण गरिएको थियो, तर उनलाई कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि भएको थिएन । श्रीमतीलाई कोरोना संक्रमण नभएपनि उनीहरु त्यसबेला देखिनै अलग–अलग आइसोलेसनमा बस्न थालेका थिए । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.