केन्द्रीय संस्करण

भोलिदेखि युएईमा राहत बाँड्दै छौँ: राजदूत ढकाल

person explore access_timeबैशाख २८, २०७७ chat_bubble_outline0

युएई । नोबल कोरोना भाइरस (कोभिड १९) का कारण युएईमा अलपत्र परेका नेपालीहरूलाई नेपाली दूतावास युएईले राहत वितरण गर्ने भएको छ। युएईका लागि नेपाली राजदूत कृष्णप्रसाद ढकालले रातोपाटी टिभीको ‘द भ्यू’ कार्यक्रममा बोल्दै भोलिदेखि पीडित नेपालीहरूलाई गैरआवासीय नेपाली संघ एनआरएनए र नेपाली समाज युएईसँग समन्वय गरेर राहतस्वरूप खाद्यान्न वितरण गरिने बताए।

अहिलेसम्म पीडित नेपालीहरुको हकमा युएईमा रहेका विभिन्न नेपाली समुदायहरूमार्फत सहयोग भैरहेको र नेपाल सरकारको नीतिअनुसार भोली नै एक हजार प्याकेट खाद्यान्न उपलब्ध हुने ढकालले जानकारी दिए ।  उक्त राहत एनआरएनए र नेपाली समाजसँग समन्वय गरी पीडितहरुलाई  बाँडिने राजदूत ढकालले बताए। 

उनले मध्यपूर्वका केही देशहरूले पछिल्लो समयमा कुनैपनि  देशको राष्ट्रियता खुलाएर कोरोना संक्रमितहरूको विवरण नदिएको समेत उनले बताए। सम्बन्धित निकायबाट आधिकारिक  जानकारी नआएकोले तथ्याङ्क सार्वजनिक गर्न नसकेको तर आन्तरिक रूपमा कोरोना संक्रमितहरूको तथ्याङ्क दूतावासमा रहेपनि सार्वजनिक गर्न नमिल्ने उनले बताए।

कार्यक्रम ‘द भ्यू’ ले युएई लागि नेपाली राजदूत ढकाल, ओमनका लागि नेपाली राजदूत शर्मिला पराजुली ढकाल, बहराइनका राजदूत पदम सुन्दास र कतारका लागि नेपाली राजदूत डा.नारदनाथ भारद्वाजसँग खाडी मुलुकमा रहेका नेपाली श्रमिकहरुको अवस्थाबारे छलफल गरेको थियो ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.