केन्द्रीय संस्करण

अमेरिकामा मृतकको संख्या १ लाख पार, ३३ दिनमा मृत्युदर दोब्बरले वृद्धि

person explore access_timeजेठ १४, २०७७ chat_bubble_outline0

हालसम्म संसारका ५६ लाख ८१ हजार ६ सय १ व्यक्ति कोरोनाभाइरसद्वारा संक्रमित छन् । साथै, २४ लाख ३० हजार ४ सय ६१ निको भइसकेका छन् । मृतकको संख्या ३ लाख ५२ हजार १ सय ६८ रहेको छ । अमेरिकामा संक्रमणका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या मंगलबार राती १ लाख नाघेको छ । अमेरिकामा कोरोनाका कारण संसारभरी सर्वाधिक मृत्यु भएको छ भने संक्रमितको संख्या पनि कुनै देशभन्दा उच्च छ । यो आँकडा वर्ल्डोमिटर्सबाट लिइएको हो ।

अमेरिकाः यसरी बढ्दै गयो मृत्युदर

– २ मार्चसम्म यहाँ ६ जनाको मृत्यु भएको थियो

– २५ मार्चमा आँकडा १२ सय ६० पुग्यो

– २५ अप्रिलमा ५० हजार २ सय ३४ रह्यो

– २३ अप्रिल देखि २६ मे अर्थात् ३३ दिनमा यो दोब्बर भयो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.