केन्द्रीय संस्करण

शाहरुख–सलमानले पनि बचाउन सकेनन् जसको डुब्दै गरेको करियर, थाहा पाउनुहोस् कहाँ छिन् प्रिया गिल

person explore access_timeजेठ १६, २०७७ chat_bubble_outline0

प्रिया गिल बलिउडकी एक यस्ता नायिका हुन् जसले काम त शाहरुख र सलमान खानजस्ता ठूला कलाकारसँग गरेकी छिन् तरपनि उनको करियरले खासै उडान लिन सकेन । प्रिया गिलले ‘सिर्फ तुम’ मा यति लोकप्रियता पाएकी थिइन् कि त्यतिबेला यस्तो लागेको थियो कि बलिउडमा अब उनकै उदीयमान हुनेछ, तर यस्तो हुन सकेन । ‘जोश’ र ‘तेरे मेरे सपने’ जस्ता फिल्ममा काम गरिसकेकी प्रिया गिल निकै लामो समयदेखि फिल्मी दुनियाँबाट टाढा छिन् ।

प्रिया सन् १९९५ मा मिस इन्डियाकी अन्तिम प्रतियोगीमध्येकी एक हुन् । फिल्म सिर्फ तुममा उनको अभिनयलाई निकै रुचाइएको थियो । उनलाई अन्तिम पटक फिल्म एलओसीमा देखिएको थियो ।

त्यसपछि केही समयसम्म उनले केही क्षेत्रीय फिल्ममा पनि काम गरिन् । प्रियाले भोजपुरी फिल्ममा पनि काम गरिन् ।

प्रियालाई ‘अपुन बोला तु मेरी लेला’, ‘सिर्फ तुम’, ‘ओ मारिया’ जस्ता गीतका लागि चिनिन्छ ।

प्रियाले शाहरुख खान र सुनिल शेट्टीसँग पनि काम गरेकी छिन् । फिल्म जोशमा उनले शाहरुखको अपोजिटमा काम गरेका थिए ।

प्रिया गिललाई आज बलिउड पूर्ण रुपमा बिर्सिसकेको छ । प्रिया सोसल मिडियाबाट पनि पूर्ण रुपमा टाढा छिन् । कसैलाई पनि थाहा छैन, उनी कहाँ छिन् । मानिसहरुले उनले विवाह गरेर भारतभन्दा कतै टाढा बसिरहेको हुनसक्ने अनुमान गरेका छन् । तर पनि उनको विवाहको कुनै खबर भने छैन । प्रिया बलिउडमा १० वर्षसम्म सक्रिय रहिन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.