केन्द्रीय संस्करण

फिल्म निर्माता संजय लीला भंसाली पुलिस स्टेशनमा, दुई फिल्मबाट सुशान्तलाई निकालेको आरोप

person explore access_timeअसार २२, २०७७ chat_bubble_outline0

सुशान्त सिंह राजपूत आत्महत्या मामिलामा मुम्बई पुलिसले फिल्म निर्माता संजय लीला भंसालीसँग सोधपुछ गरिरहेको छ । गत हप्ता मुम्बई प्रहरीले भंसाली र शेखर कपुरसँग सोधपुछका लागि नोटिस पठाएको थियो । यसै अनुरुप सोमबार भंसालीलाई सोधपुछका लागि बोलाइएको छ । भंसाली ती आठ व्यक्तिमध्ये एक हुन् जसविरुद्ध विहारमा सुशान्तलाई आत्महत्या गर्न बाध्य पारेको भन्दै मुद्दा दर्ता भएको छ ।

संजय भंसाली करिब साढे १२ बजे गहिरो निलो रङको सर्ट, जिन्स र एन९५ मास्क लगाएर पुलिस स्टेशन पुगेका छन् । उनी करिब ११ बजे जुहुस्थित आफ्नो अफिस पुगेर करिब एक घण्टा आफ्नो लिगल टीमसँग कुराकानी गरेको भारतीय सञ्चार माध्यम दैनिक भास्करले बताएको छ ।

भंसालीसँग सोधपुछको कारणः

रिपोर्टका अनुसार भंसालीले ‘गोलियों की रासलीलाः रामलीला’ सुशान्तलाई अफर गरेका थिए । तर पछि उनले यो भूमिका रणवीरलाई दिए । उनले ‘बाजीराव मस्तानी’ का बेला पनि यस्तै गरेको उनीमाथि आरोप लागेको छ ।

बाजीराव मस्तानीका लागि पनि सुरुमा सुशान्तलाई अप्रोच गरिएको थियो तर पछि उनलाई हटाएर रणवीर सिंहलाई कास्ट गरिएको थियो । मुम्बई पुलिसले भंसालीसँग यी दुबै फिल्मबारे सोधपुछ गर्ने बताइएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.