ad
केन्द्रीय संस्करण

पोस्तकको कथा संग्रह ‘मुन्नी’ बजारमा

person explore access_timeफागुन १, २०७७ chat_bubble_outline0

पोस्तक श्रेष्ठले २२ वटा सामाजिक कथा समावेश ‘मुन्नी’ कथासंग्रह बजारमा ल्याएका छन् । अमेरिकामा रहेर पर्यटन पेशामा आबद्द श्रेष्ठको पुस्तकलाई लिपि बुक्सले प्रकाशन गरेको हो । 

संग्रहित पुस्तक समावेश कथाहरुमा समग्र नेपाली समाजका विविध आयामहरुलाई समेटेको श्रेष्ठले बताए ।  ‘अमेरिका तथा नेपाली समाजका विभिन्न  घटनाहरु कथामा अटाएका छन् । किनकी  एउटा लेखक कुनैपनी विषयमा तटस्थ हुन सक्दैन’, उनले भने, ‘कथामा सामाजिक विषयहरु अटाएका छन् । जहाँ प्रेम,युद्ध,राजनिती तथा सामाजिक विषय छन् ।’

पुस्तक प्रकाशन गर्नु अघि कथाहरु आफ्ना भएपनी प्रकाशन पश्चात्  भने पाठकको रहेको उनले बताए । ‘अब मैले पुस्तकमाथी चर्चा गर्नुभन्दा पाठक आफैले मुल्यांकन गर्नुहुन्छ’, उनले । लामो समयदेखी श्रेष्ठले पत्रपत्रिकामा कथा तथा कविताका माध्यमले आफ्नो उपस्थिती देखाइसकेका छन् ।

नेपाली सहित्य क्षेत्रमा कथा लेखन सुस्तता रहेको बेला श्रेष्ठका कथा आउनु सुखद पक्ष रहेको प्रकाशक अर्जुन अधिकारीले बताए । ‘यी कथा मात्र होइनन् । हाम्रो समाजका विम्व हुन्’, उनले भने । श्रेष्ठका फरकधारका कथाले पाठकलाई कथाप्रति सम्मोहित गराउन महत्वपूर्ण भूमिका खेल्न सक्ने अधिकारीले बताए । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.