केन्द्रीय संस्करण

करण जौहरले करिना कपुरलाई सोधे प्रश्न, ‘यदि आलिया भट्ट तपाईंकी बुहारी बनिन् भने ?’ पाए यस्तो प्रतिक्रिया

person explore access_timeअसोज २८, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: hindustantimes.com

बलिउड नायिका आलिया भट्ट र नायक रणबीर कपुर चाँडै नै फिल्म ‘ब्रम्हास्त्र’ मा देखिने भएका छन् । यस फिल्ममार्फत् रणबीर कपुर र आलिया भट्टा पहिलो पटक पर्दामा सँगै देखिनेछन् । फिल्मबाहेक यी दुईको जोडीले निकै चर्चा बटुल्ने गर्छ र हालै बलिउड नायिका करिना कपुरले पनि यो जोडीबारे आफ्नो प्रतिक्रिया दिएकी छिन् ।

वास्तवमा, जियो मामी मेला इभेन्टको क्रममा करण जौहरले करिनाले रणबीर र आलियाबारे प्रश्न सोध्छन् । ‘मानौं कि एक दिन यस्तो आयो कि आलिया भट्ट तपाईंकी बुहारी बनिन्, तपाईंको प्रतिक्रिया के हुनेछ ?’ करणको यस्तो प्रश्न सनेर आलिया लजाउँछिन् भने करिना कपुरले शानदार प्रतिक्रिया दिन्छिन् ।

उनले भनिन्, ‘म यो संसारको सबैभन्दा खुसी महिला हुनेछु ।’

करिनापछि करणको प्रश्नमा आलियाले पनि जवाफ दिइन्, ‘इमान्दारितापूर्वक भन्ने हो भने मैले यसबारे सोचेकै थिइनँ, तर यसबारे म अहिले सोच्न पनि चाहन्नँ ।’ स्मरण रहोस्, आलिया र रणबीर धेरैजसो सँगै देखिन्छन् । जी सिने अवार्डमा आलिया भट्ट र रणबीर कपुरले धमाकेदार डान्स पनि गरेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.