आलिया, सोनाक्षी, सोनमको पुरानो तस्बिर सेयर गर्दै कंगनाले लेखिन्, ‘करन जोहरले भन्थे स्टारकिड्स सुन्दर देखिन्छन्’

person explore access_timeअसार ११, २०७७ chat_bubble_outline0

सुशान्त सिंह राजपूतको मृत्युपछि कंगना रनौटले लगातार क्याम्प चलाउने र बलिउडका मुभी माफियामाथि निशाना साँधिरहेकी छिन् । कंगनाले आफ्नो केहि भिडियो पनि सेयर गरेकी छिन् जसमा उनले थुप्रै हस्तीमाथि कटाक्ष गरेकी छिन् ।


एउटा पुरानो बयानमा करनले स्टारकिड्स आउटसाइडरभन्दा धेरै राम्रा हुने बताएका थिए । यसको जवाफमा कंगनाले स्टारकिड्सका केहि पुरानो तस्बिर सेयर गरेकी छन् जसमा सबैजना निकै मोटा देखिएका छन् ।परिवारवादको मुद्दा उठेपछि ट्वीटरमा ‘पापा हे ना’ ह्याशट्याग ट्रेन्ड भइरहेको छ । यो ह्याशट्यागको प्रयोग गरेर एक प्रयोगकर्ताले आलिया भट्ट, सोनम कपुर, सोनाक्षी सिन्हा र सारा अली खानको तस्बिर सेयर गरेका छन् । यो तस्बिर त्यतिबेलाको हो जब यी स्टारकिड किशोरावस्थामा थिए ।

यो सेयर गर्दै कंगना रनौट लेख्छिन्, ‘केहि मानिसहरुले भनिरहेका छन् कि यो बडी सेमिङ हो । तर होइन, यो रियालिटी चेक हो, मुभी माफियाका लागि । करन जोहर जस्ता मानिसहरुले भन्छन् कि आउटसाइडर्स (बाहिरका मानिसहरु) स्टारकिड्स (सेलिब्रिटीका छोराछोरी) जति राम्रो हुँदैनन् । तर यसो भन्नु उनको गल्ती होइन । मानिसहरुलाई ब्रेनवासबाट जगाउन आवश्यक छ ।’

स्टारकिड्सको पुरानो तस्बिर सेयर गर्दा कति प्रयोगकर्ताले कंगनामाथि बडी सेमिङको आरोप लगाइरहेका छन् भने कतिले उनको कुरामा पूर्ण समर्थन जताएका छन् ।

स्मरण रहोस्, सुशान्तको आत्महत्यालाई उनले नियोजित हत्याको संज्ञा दिएकी छिन् । यसका लागि मुभी माफिया जिम्मेवार भएको उनको ठहर छ । नायिकाले करन जोहरमाथि आउटसाइडर्समाथि खराब व्यवहार गरेकोजस्ता थुप्रै संगीत आरोप पनि लगाएकी छिन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।