केन्द्रीय संस्करण

कंगनाले पद्मश्री अवार्ड फिर्ता गर्ने बयानमा स्वरा भास्करको कटाक्षः ट्वीटरमा ‘अवार्ड फिर्ता गर’ ट्रेन्डमा

person explore access_timeअसोज २२, २०७७ chat_bubble_outline0

एम्सका डाक्टरले आफ्नो रिपोर्टमा सुशान्त सिंह राजपूतको हत्या भएको अस्विकार गर्दै उनले आत्महत्या गरेको जानकारी दिएका छन् । यस विषयमा सोसल मिडियामा पुनः बहस सुरु भएको छ । यसैबीच स्वरा भास्करले कंगनामाथि कटाक्ष गरेकी छिन् । यस्तै ट्वीटरमा #KanganaAwardWapasKar ट्रेन्ड भइरहेको छ ।

स्मरण रहोस्, कंगनाले केही दिन अघि अन्तरवार्तामा यदि उनी सुशातको मृत्युमाथि आफ्नो दाबी प्रमाणित गर्न फेल भएको अण्डमा उनी आफ्नो पद्मश्री अवार्ड फिर्ता गरिदिने बताएकी थिइन् । यतिमात्रै होइन, कंगनाले बलिउडको ‘नेपोटिजम ग्याङ्ग’ माथि मज्जाले निशाना साँधेकी छिन् र उनले सुशान्तलाई मारिएको बताएकी थिइन् ।

स्वराले के भनिन् ?

स्वराले कंगनाको नाम नलिइकनै उनीमाथि कटाक्ष गर्दै लेखेकी छिन्, ‘अब त दुबै सिबिआई र एम्सले निष्कर्ष निकालेका छन् कि सुशान्तको मृत्यु हत्या नभई आत्महत्याका कारण भएको हो  । कसैले सरकारले प्रदान गरेको पुरस्कार फिर्ता दिन्छु भनेका थिएनन् र ?’

मानिसहरुको प्रतिक्रियाः

यस्तै ट्वीटरमा पनि #KanganaAwardWapasKar ट्रेन्ड गरिरहेको छ । मानिसहरु यसमाथि आफ्नो धारणा व्यक्त गरिरहेका छन् भने कतिले यसमा मीम्स पनि सेयर गरिरहेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.