केन्द्रीय संस्करण

उच्छृङ्खल गतिविधि गरेको आरोपमा युवकलाई कालोमोसो

person explore access_timeकात्तिक १३, २०७७ chat_bubble_outline0

लुम्बिनी । रुपन्देहीको दक्षिणी क्षेत्र मर्चवारमा उच्छृङ्खल गतिविधि गरेको आरोपमा एक युवालाई वडा अध्यक्षकै उपस्थितिमा कालोमोसो दलेर गाउँ परिक्रमा गराइएको छ । 
स्थानीय बासिन्दाले दिएको जानकारी अनुसार सम्मरीमाई गाउँपालिका–६ पचपेडवा गाउँमा १० वर्षीया बालिकालाई उच्छृङ्खल गतिविधिका साथ जिस्क्याएको आरोपमा सोही गाउँ निवासी २२ वर्षीय बब्लु केवटलाई वडा अध्यक्ष सत्यनारायण केवट नेतृत्वको समूहले शारीरिक यातना पश्चात कालोमोसो दलेर गाउँ परिक्रमा गराएको हो । 

ईलाका प्रहरी कार्यालय मर्चवारका प्रहरी निरीक्षक अमृत भण्डारीले परम्परागत सामाजिक दण्डस्वरुप यस्तो सजाय दिइएको जानकारी आफूले पाएको बताए । उनले यसबारे हालसम्म उजुरी नआएको बताउँदै उनले उजुरी आएमा कानूनी कारवाही अघि बढाइने प्रष्ट पारे ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.