ad
x

सर्वनाम शिक्षालयका वार्डेनलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउन आदेश

person explore access_timeअसार १६, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौंको गोकर्णेश्वर नगरपालिका–६ स्थित जोरपाटीमा रहेको सर्वनाम शिक्षालयका छात्रावास प्रमुख (वार्डेन)लाई अदालतले थुनामा राख्न आदेश गरेको छ । जिल्ला अदालत काठमाडौंका न्यायाधीश केदारनाथ पौडेलले होस्टल वार्डेल रामजी बस्नेतलाई पुर्पक्षका लागी थुनामा पठाउने आदेश गरेका हुन् ।


 शिक्षालयमा अध्ययनरत ३ जना छात्रामाथि यौन दुव्र्यवहार गरेको आरोपमा प्रहरीले उनलाई जेठ २१ मा पक्राउ गरेको थियो । रामेछापको गोकुलगंगा गाउँपालिका–२ ठोसे घर भएका बस्नेत दुई वर्षदेखि सो स्कुलको छात्रावास प्रमुख थिए ।बस्नेतविरुद्ध कक्षा ७ मा अध्ययनरत ११ वर्षीया, कक्षा ८ मा अध्ययनरत १२ वर्षीया र कक्षा १० मा अध्ययनरत १४ वर्षीया किशोरीले यौन दुव्र्यवहार गरेको आरोपमा जाहेरी दिएका थिए । करिब ६ महिनादेखि वार्डेनले आफ्ना संवेदनशिल अंगहरूमा छुने र सुम्सुम्याउने गरेको किशोरीहरुले प्रहरीलाई बताएका छन् । छात्राहरूले अभिभावकलाई भनेपछि घटना बाहिरिएको थियो ।

जिल्ला सरकारी वकिल कार्यालयले उनीविरुद्ध ‘बाल यौन दुरुपयोग गर्न नहुने कसुर’मा अदालतमा  मुद्दा लगेको थियो । यसअघि सेन्ट लरेन्स कलेजमा यौन दुव्र्यहार गरेको आरोप लागेका दुईजना शिक्षकलाई अदालतले पुर्पक्षका लागी थुनामा राख्न आदेश गरेको थियो ।​

 


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।