केन्द्रीय संस्करण

केन्द्रीय कारागारका थप ३५ कैदीबन्दीलाई कोरोना संक्रमण

person explore access_timeभदौ १४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । केन्द्रीय कारागार सुन्धारामा थप ३५ जना कैदीबन्दीलाई कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएको छ । यसअघि १५ जनालाई संक्रमण पुष्टि भएको थियो ।  आईतबार थप पुष्टि भएका सहित केन्द्रीय कारागारमा संक्रमित कैदिबन्दीको संख्या ५० पुगेको जेलर लक्ष्मी बाँस्कोटाले रातोपाटीलाई जानकारी दिए । संक्रमितमध्ये २ जना कैदीबन्दीले कोरोना जितिसकेका छन् । 

गृहमन्त्री रामबहादुर थापाल ‘बादल’ले कैदीबन्दीलाई कारागार बाहिर अस्पताल र अदालतमा ओहोर–दोहोर गराउँदा संक्रमण बढेको बताएका छन् । आईतबार राज्य ब्यवस्था समितीको भर्चुअल बैठकमा थापाले सो कुरा बताएका हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.