ad
x

कति छ आज विदेशी मुद्राको विनियम दर ?

person explore access_timeअसोज १०, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल राष्ट्र बैंकले आज एक अमेरिकी डलरको बिक्री मूल्य ११८.२२ रुपैयाँ र खरिद मूल्य ११७.६२ रुपैयाँ तोकेको छ । केन्द्रीय बैंकले आजका लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर तोक्दै अमेरिकी डलरको दर उक्त मूल्यमा कायम भएको बताएको हो ।


यससँगै, आज एक यूरोको बिक्री १३८.७२ र खरिद १३८.०२ रुपैयाँ तथा पाउण्डको बिक्री १६१.९७ र खरिद १६१.१५ रुपैयाँ कायम भएको बताएको छ । यसका साथै, आजका लागि स्वीस फ्र्यांकको बिक्री मूल्य १२७.४४ र खरिद मूल्य १२८.०९ रुपैयाँ तोकिएको छ ।



यसैगरी, अष्ट्रेलियन डलरको बिक्री ८५.८८ र खरिद ८५.४५ र क्यानडियन डलरको बिक्री ९३.१६ र खरिद ९२.६९ रुपैयाँ तोकिएको छ ।  यता एसियन मुलुकतर्फ सिंगापुर डलरको बिक्री दर ८७.४८ र खरिद दर ८७.०४ तथा जापानी १० येनको बिक्री १०.७१ र खरिद १०.६५ रुपैयाँ कायम छ । यसका साथै, चिनियाँ युआनको बिक्री १८.२९ र खरिद १८.२० रुपैयाँ कायम हुँदा साउदी रियालको बिक्री ३१.५२ र खरिद ३१.३६ रुपैयाँ तोकिएको छ ।



कतारी रियालको बिक्री ३२.१७ रुपैयाँमा र खरिद ३१.०१ रुपैयाँमा हुँदा संयुक्त अरब इमिरेट्सको दिरामको बिक्री ३२.१८ र खरिद ३२.०२ रुपैयाँ तथा मलेसियन रिंगटको बिक्री २८.२२ र खरिद २८.०८ रुपैयाँ तोकिएको केन्द्रीय बैंकले उल्लेख गरेको छ ।
 









कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।