फोटोफिचर

'बेरोजगार' बनेपछि महाधिवेशन प्रतिनिधि चोकतिर...

person explore access_timeमंसिर १२, २०७८ chat_bubble_outline0

बिहान १० बजेदेखि सुरु हुने भनिएको नेकपा एमालेको १० औँ राष्ट्रिय महाधिवेशनको बन्दसत्र ५ बज्न लागिसक्दा पनि अझै सुरु हुन सकेको छैन । शनिबारको बन्दसत्रले पदाधिकारी र सदस्यहरु चयनको सर्वाधिकार पार्टी अध्यक्ष केपी ओलीलाई दिएको थियो । त्यसैका लागि सहमति जुटाउन बन्दसत्रमा ढिलाइ भएको हो । बैठकको समय सरेको सर्‍यै गरेपछि बन्दसत्रको हलमा बिहानै पुगेका महाधिवेशन प्रतिनिधिहरु बेरोजगार बनेका थिए । त्यसपछि कोही हलबाट निस्किएर फोटोसेसन तिर लागेका थिए भने कोही चोकतिर घुम्न निस्किएका थिए ।


हेरौँ तस्बिरहरु

 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।