मुलायम सिंह यादवको स्वास्थ्य स्थिर : समाजवादी पार्टी

person explore access_timeअसोज १६, २०७९ chat_bubble_outline0

समाजवादी पार्टीका संस्थापक तथा मैनपुरीका सांसद मुलायम सिंह यादवको स्वास्थ्य बिग्रिएपछि गुरुग्रामको मेदान्ता अस्पतालमा भर्ना गरिएको छ । उनलाई आईसीयूमा राखिएको छ ।


यद्यपि पार्टीले उनको स्वास्थ्यको अपडेटमा उनको स्वास्थ्य स्थिर रहेको जनाएको छ ।  समाजवादी पार्टीका नेता राकेश यादवलाई उद्धृत गर्दै समाचार एजेन्सी एएनआईले भनेको छ, ‘मुलायम सिंह यादवको स्वास्थ्य स्थिर छ। चिकित्सकहरूका अनुसार आज उहाँको अक्सिजनको स्तर अलिकति घटेको छ। तर चिन्ता गर्नुपर्ने कुरा छैन। उहाँको दिनहुँ नियमित चेकअप हुन्छ।’केन्द्रीय रक्षामन्त्री राजनाथ सिंहले पनि सपाका संस्थापकको स्वास्थ्यप्रति चिन्ता व्यक्त गरेका छन् । उनले मुलायम सिंह यादवका छोरा अखिलेश यादवसँग पनि कुरा गरेका छन् । कांग्रेस नेता राहुल गान्धीले मुलायम सिंह यादवको स्वास्थ्यप्रति चिन्ता व्यक्त गर्दै उनको शीघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गरेका छन्।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।