केन्द्रीय संस्करण

स्वरा भास्करमाथि कंगना रनौतको पोखियो रिसः करन जोहरको पक्ष लिँदा खेपिन् कटाक्ष

person explore access_timeअसार १७, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउड अभिनेता सुशान्त सिंह राजपूतको आत्महत्यापछि बलिउडमा फैलिएको नातावाद र परिवारवादको विषयमा अत्यधिक चर्चा भइरहेको छ । नायिका कंगना रनौतले पनि यो समूहवाद र परिवारवादविरुद्ध मोर्चा खोलेकेी छिन् । यसैबीच फिल्म निर्माता करन जोहरको पक्ष लिएर नायिका स्वरा भास्कर समस्यामा घेरिएकी छिन् ।

कंगना रनौत पछिल्ला केही दिनदेखि करन जोहरसहित स्टारकिड्समाथि निशाना साँध्ने कुनै मौका छोडेकी छैनन् । तर अब स्वरा भास्कर उनको एक ट्वीटका कारण कंगनाको रिसको शिकार भएकी छिन् । मानिसहरुले उनलाई पहिले नै ट्रोल गरिरहेका थिए तर कंगनाले त उनलाई सिधै ‘चाप्लुसी’ भनिन् ।

नायिका स्वराले हालै एउटा पोस्टमा कसैको मृत्युा लागि इन्डष्ट्रिका मानिसहरुलाई जिम्मेवार देखाउनु सही नभएको बताएकी थिइन् । तर उनको यो कुरामा कंगनाले उनलाई राम्रै पाठ पढाइन् । यसै पोस्टमा कंगनाले उनीमाथि निशाना साँध्दै भनिन्, ‘स्वरा चाप्लुसी गर्नु अघि सुरुमा यो कुरा ध्यानमा राख कि कंगनाले अत्यधिक अनुरोध गरेपछि कार्यक्रममा भाग लिएकी थिइन् । उनी एक सुपरस्टार हुन् र करण जोहर तलब खाने एक प्रस्तोतकर्ता । च्यानलले चाहेको खण्डमा करनले कुनै पनि कुरा हटाउन चाहँदैनन् । र उनको आवाज मानिसहरुमाझ पुग्नलाई करन जोहर नै चाहिन्छन् भन्ने छैन ।’

मानिसहरुको अत्यधिक विरोध पछि स्वराले आफ्नो ट्वीट डिलिट गरेकी छिन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.