ad
x

अँगालोभरिको अनुभूति विमोचित

person explore access_timeजेठ ७, २०७९ chat_bubble_outline0

कवि वसन्त श्रेष्ठको गद्य सङ्ग्रह ‘अँगालोभरिको अनुभूति’को विमोचन गरिएको छ । होटल हार्दिक बागबजारमा आयोजित एक समारोहबीच प्रमुख अतिथि कवि तथा लोकसंस्कृतिविद् तुलसी दिवसले उक्त कृतिको विमोचन गरेका हुन् । विमोचित कृतिमाथि कवि गोविन्द गिरी प्रेणाले आफ्नो धारणा राखेका थिए ।


साहित्यपोष्ट डट कमका सम्पादक अश्विनी कोइरालाको सभापतित्वमा आयोजित सो कार्यक्रमा कवि विश्वविमोहन श्रेष्ठ, प्रमोद प्रधान, राधेश्याम लेकाली, श्रीओम श्रेष्ठ, हरि अधिकारी, भागीरथी श्रेष्ठ, लव गाउँले, राजेन्द्र शलभ, साहित्यिक पत्रकारहरू जयदेव भट्टराई, त्रिभुवन चन्द्र वाग्ले, प्रद्युम्न जोशी, ध्रुव मधिकर्मी, उषा केसी, जय छाङ्छा, उमेश अकिञ्चनलगायत  विशिष्ट साहित्यकारहरुको उपस्थिति थियो । कवि मणि लोहनीले कार्यक्रम सञ्चालन गरेका थिए । 
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।