शनिबार, १८ चैत्र २०७९
ताजा लोकप्रिय

गठबन्धन ‘टालाटुली बटुली कती राम्री कठ्पुतली’ : ओली

आइतबार, २७ कार्तिक २०७९, ०७ : ०१
आइतबार, २७ कार्तिक २०७९

एमाले अध्यक्ष ओलीले सत्तारुढ गठबन्धनलाई कठपुतलीको संज्ञा दिएका छन् । दैलेखको जम्बुकाँधमा आयोजित चुनावीसभालाई सम्बोधन गर्दै उनले यस्तो बताएका हुन् । ‘यो पटकको निर्वाचनले देशको भविष्यको फैसला गर्नेछ,’ उनले भने,‘ गठबन्धन फुटेको हाँडीका टुक्रा हुन्, यिनीहरुबाट देशको समृद्धि छैन ।’ 

उनले गठबन्धनको कुनै उद्देश्य र नीति नभएको बताए । ‘यो गठबन्धन ‘टालाटुली बटुली कति राम्री कठपुलती’ हो, यो देश एमालेबाट मात्रै समृद्ध बन्छ,’उनले भने,‘ त्यसैले म आग्रह गर्दछु एमालेलाई विजयी गराउनुहोस् ।’ 
साथै उनले आफू दार्चुला पुगेर भूमि फिर्ता ल्याउनुपर्छ भन्ने भाषणबारे देउवाको टाउको दुखेको टिप्पणी गरे ।  

ओलीले दैलेखमा ज्वाला उत्खनन आफूले नै गरेको दाबी गरे । ‘दैलेखमा पानीमा ज्वाला बलेको उहिल्यैदेखि सबैले देखेका थिए, तर म आएर हेरेर अनुसन्धान गरौँ भनेर अनुसन्धान गराइयो, पेट्रोलियम पदार्थ, उत्खनन हुन्छ,’ उनले भने।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप