केन्द्रीय संस्करण

‘साइनो’ सहित हलमा तीन फिल्म

person explore access_timeसाउन २४, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । फ्राइडे रिलिज अन्तर्गत आज शुक्रबारबाट एकसाथ तीन फिल्म प्रदर्शनमा आएका छन् । फिल्म हुन् साइनो, रे र काँचुली । यी तीन मध्ये ‘साइनो’ र ‘रे’ प्रचारप्रसारसहित प्रदर्शनमा आएका हुन्, काँचुली बिना प्रचार प्रदर्शनमा आएको हो । तीनै फिल्म देशभर एकसाथ आएपनि चलचित्र घर भने ‘साइनो’ले धेरै कब्जा गरेको छ । 

‘साइनो’
साइनो नेपाली फिल्मकी प्रथम नायिका भुवन थापा चन्दले निर्माण गरेको पहिलो फिल्म हो । नीता ढुंगाना, मिरुना मगर, राजकुमार, राजा राजेन्द्र पोखरेल, भुवन थापा चन्द, बसुन्धरा भुषाल, मदनदास श्रेष्ठ, रोयदीप श्रेष्ठ, श्याम राईलगायतको मुख्य अभिनय फिल्ममा छ । 

रमेश थापाको निर्देशन रहेको त्रिकोणात्मक प्रेकथामा बनेको यो फिल्म अभिमन्यु निरबीले लेखेका हुन् । फिल्ममा शरण थापा कार्यकारी निर्मातामा रहेका छन् । 

‘रे’
फिल्म रेमा भने सुनिल थापा, दिवस धिताल, सुजाता थापा, पूर्णिमा लामा, क्रान्ति रसाईली, रक्षा गुरागाई, अभिषेक जोशी लगायतको अभिनय छ । निर्देशक दिनेश पौडेलको निर्देशन रहेको फिल्मलाई राजेन्द्र त्रिपाठीले निर्माण गरेका हुन् । 

‘काँचुली’ 
काँचुली ईश्वर खाती, शुभेच्छा थापा, रश्मि भट्ट, रबिन श्री, राजन महर्जन, रिजन बिसुन्खेको अभिनय रहेको फिल्म हो ।  फिल्म बिना प्रचार प्रदर्शनमा आएको यो फिल्म उत्रिएका हुन् । फिल्मको निर्देशक शंकर अधिकारी घायल रहेका छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.