केन्द्रीय संस्करण

हेटौंडाबाट दश किलो चरेससहित २ जना पक्राउ

person explore access_timeमंसिर २७, २०७६ chat_bubble_outline0

हेटौंडा । जिल्ला प्रहरी कार्यलय मकवानपुर मातहतको भैसे चौकीले लागू औषध १० किलो चरेससहित २ जनालाई पक्राउ गरेको छ। चौकीबाट खटिएको टोलीले भीमफेदी गाउँपालिका–२ स्थित सडक खण्डमा चेकजाचको क्रममा भिमफेदीबाट हेटौंडातर्फ आइरहेको बा ४० प ७२४० नम्बरको पल्सर मोटरसाइकलमा लुकाई छिपाई १० पोका बनाइ ल्याइरहेको १० किलो २५० ग्राम चरेस  बरामद गरको   हो।

प्रहरीले  मोटरसाइकल सहित बारा जिल्ला पचरौटा नगरपालिका –७  बस्ने मोटरसाइकल चालक अरविन्दकुमार पटेल र पछाडी बस्ने आदर्श कोतवाल गाउपालिका–१  बस्ने सुल्तान मिया अन्सारीलाई नियन्त्रणमा लिएको छ। निजहरुलाई लागुऔषध  नियन्त्रण ऐन २०३३ बमोजिम आवश्यक अनुसन्धान र कारवाही भै रहेको जिल्ला प्रहरी प्रमुख मुकेश कुमार सिंहले बताए। कसुर प्रमाणित २ देखि  १० बर्ष सम्म जेल र १ लाख सम्म जरिवाना र सवारी साधन जफत हुनेछ। 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.